Stephenie, Odpovědi ohldně Madnight Sun, Malé Interview

18. november 2009 at 10:40 | Kristen © |  Info

Autorka - Stephenie Meyer, byla také 16/11/09 na premiéře NM v LA J

Stephenie odpověděla na některé otázky od svých fanoušků ze své webové stránky, StephenieMeyer.com, dostala téměř 2000 otázek! Odpověděla na některé s horkým tématem... Otázky byly od, Chris Weitz do Černé Volvo. Hlavní odpověď jsme všichni čekali na Midnight Sun otázku.
"Nyní nepracuji na Madnight Sun.
Nemám plány, kdy se k němu dostanu, já nevím, nevím, kdy ten správný čas bude." Odpověděla.

"Lidé píší z různých důvodů. Vždycky jsem psala, abych byla šťastná. Jestliže si užívám příběh, pocit tvořivosti, ponořená do svého světa, pak píšu a píšu rychle. Pokud jsem se do toho úplně nevložila, pak nemohu psát. Nikdy jsem si někoho, kdo píše na zakázku, nedokázala představit. "
"Víš, já bych opravdu rád, četl skvělou knihu o mafii. Napsala bys ji pro mě? Okey?"

"Tak to nefunguje. Funguje to tak, že můj oblíbený autor píše novou knihu o něčem, co mě bude možná zajímat a bude to trvat třeba rok. Možná i pět let.
Pokud je to něco, co chci číst, co si chci koupit, nebo si to půjčit v knihovně, tak si to prostě přečtu. Pokud ne, najdu si něco jiného ke čtení. Konec."

(To vše platí pro psaní o upírech a vůbec taky.)

"Jsem si jist, že to nebude malý spis s požadavky, ale nechtěl jsem, aby sis myslela, že jsem ignoroval otázky."
"Do téhle doby existuje tolik skvělých knih venku. Mám nějaké doporučení na mých stránkách, a jakékoli knihovnice vám ukážou další možnosti. Totéž platí i pro nezávislé knihkupectví zaměstnanců. Zeptejte se na vedení, a naplní vaše ruce úžasnými knihami."
"Dobře, potom doufám, že to odpovídáš na tvoje dotazy ohledně
Madnight Sun. Ne?"
"Jo a taky ne."
" Hmmm ..."
KOPÍROVAT SE ZDROJEM!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ADUlajda.:.TwilMania ADUlajda.:.TwilMania | Web | 18. november 2009 at 10:54 | React

jee. no škoda, že to v najbližšej dobe neplánuje, ale samozrejme to musíme chápať.... aj keď by som dúfala, že filmy a nadšenosť fanúšikov je nažhavia dostatočne

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Moje Fancluby:
Twilight Czech/Slovak Topsites

Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

Chceš vědět, co bylo dál? Neváhej a pust' se do čtení! TADY!    Copyright © 2009-2010 Source-About-Twilight-Saga.blog.cz | About Blog.cz | About Twilight Saga