April 2011

Nylon' - Marvin Scott Jarrett (2009 more photos))

30. april 2011 at 11:06 | Kristen © |  Kristen Stewart/Bella Swan
Další dvě nové fotky z úžasného shootu roku 2009 pro časopis Nylon od fotografa Marvina Scotta Jarretta.Cast About Robert © Kristen

29. april 2011 at 21:56 | Kristen © |  Zajímavosti
USA Weekly. Tak jsem byl venku s některými z obsazení Twilight. A musel jsem se zeptat, jaký je vlastně Pattinson v reálném životě. Kluci se na něj velmi zaměřeli.

"Mám prostě takový sen!" vtipkuje Tangradi. "Představte si Roba v moonwalk (jako MJ) ve vodě s jednou nohou!" Bewley se směje. "Umíte si to představit?"

Pak zvážněl. "Myslím si, že Rob je velmi okouzlující. Často jsem se s ním nestřetávala, ale opravdu dokázal sebe-kritizivat a to velice vtipně. Je plný smíchu, směje se opravdu hodně, až někdy nemá dech."

"Je to takové, že tím baví i všechny kolem sebe." Dodal Bewly, který s ním pracuje i delší dobu. "On se všemi těmi filmy o Twilight, nese na sobě obrovské břemeno a když jsem ho viděl poprvé, byl jako "Ty filmy budou o mně?! To je absurdní. Chci jít domů a hrát hudbu." Dnes je rád, tam kde je. Je to chlap a má na to právo, je velice pohodlný s okolím bez ohledu na to, kdo to je, nebo co to je."

A kde je Rob, je i Kristen Stewart, což je Bella, která hraje Edwardův milostný zájem na obrazovce, a pravděpodobně i mimo obraziovku.

Bewly na Kristen: "Vždycky a vážně vždycky budu obdivovat její přívětivý způsob. Její nemotornost je úžasná!"

Dawn > Stills 0.7

29. april 2011 at 21:27 | Kristen © |  Fotky z Filmu BD
Ty tu ještě v lepší kvalitě nebyly... Nevím, proč ale trošku mi příjde, že jde viděť, jako by to bylo počítačově upravené... Takové umělé, ale možná špatn ě vidím :D :)


The Evolution Of Bella And Edward Hugs

29. april 2011 at 21:22 | Kristen © |  Zajímavosti
Na twifans.com se oběvil sestřich tzv. "Hugs", což je sestřich Belliných a Edwardových objetí.

People (HQ)

29. april 2011 at 14:47 | Kristen © |  Scany
Dvě fotky, které jsme už viděli, oběvili se v lepší kvalitě. Jsou to scany z časopisu People.Dawn > Stills 0.6

28. april 2011 at 18:10 | Kriss |  Fotky z Filmu BD
Teď už jenom scany fotek (stillsek) z Dawnu. Doufám, že to bude brzo v HQ kvalitě.
Entertainment Weekly - May 2011

28. april 2011 at 17:56 | Kriss |  Scany
Úplně nové scany z EW. Je rtam hodně nových stilsek a věřím, že teď o bude přibývat skoro každý den... Taky tady mám menší ukázku z rozhovoru, za kterou děkuju twilight-web.org...Fanouškové čekali roky, aby viděli Bellu a Edwarda, jak do toho praští a svatební scéna, plánovaná na konec produkce se ukázala jako stejně vrcholná i pro zainteresované. "Byla to jedna z nejsuprovějších věcí, jaké jsem dělala", říká Kristen."Byl tam určitý okamžik, když jse vešla na scéna a uviděla všechny z obsazení, jak tam sedí na svatebních lavicích, aby udělali svoji část. A v té chvíli to pro mě bylo prefektní. Bylo to takovým způsobem vzrušující. Doslova jsem se cítila vděčně za to, že přišli."
Ale natáčení nebylo vždy tak idylické. Ja hvězdy a režisér řekli pro EW. Dawn část jedna i dvě obsahují příšerné a o hodně temnější a krvavější scény, než jaké se doposud v sérii objevily. Když obecenstvo nedospělo s Twilight knihami, dospěje rychle. "Natočili jsme všechno - jestli je to milostná scéna nebo porod - tak přesvědčivě, jak jen to může být,"říká režisér Bill Condon, který věděl, že pracuje s omezením PG-13. "Bude zajímavé sledovat, jestli tam budou lidé, kteří si budou myslet, že je to pro tento svět rušivé." Co se týká její role, Kristen si přeje, aby mohl být film věrnější povaze knihy - ani ne tak scény ze svatební cesty ("Vypadá to jako skuteční milostná scéna, ne úpírská, což je dobře") ale brutální porod dítěte, Renesmee. "Je to směšné, proože když přjde na PG-13 problém, každý si myslí, že je to jenom o sexu," říká. "Porod je velmi realistický, a slšela jsem, že vás dostane. Ale jaký by mohl být? mohlo by to být šokující a groteskní, protože tak byl napsaný v knize." Povzdychla si. "Ráda by jsem zvracela krev."
Taylor Lautner, který hraje Jacoba, říká, že dokonce ani čelnstvo ve vlčí smečce nemá své výhody."Každý se mi vždy stěžuje, že já nemusím nosit kontaktní čočky, že nemusím nosit bílý make-up, nebo paruky a všechny ty věci. A já na to: Já jsem ten, kdo chodí bez trička v lednovém dešti a zimě! Zaplatil jse svou daň v New Moon a Eclipse." A co se týká osudu jeho postavy v druhé části, která zahrnuje jeho zamilování se - připoutání se- do Renesmee? "Mnohokrát jsem šel za Stephanie a ptal jse se jí,: Co přesně otisk znamená? - Pro mě je to matoucí, taže se neptejte."


Filming Breaking Dawn - Virigin Islands

27. april 2011 at 20:43 | Kriss |  Videa BD
Video z natáčení scény ve vodě. Bohužel je tam tma.People

27. april 2011 at 20:42 | Kriss |  Scany
Úplně nejnovější stillsky z Dawnu. Na první je E+B v domě na ostrově Esme. Druhá je pravděpodobně někdy po svatbě (leiště) a třetí, když je Bella těhotná.


Kellan on Kristen Stewart

27. april 2011 at 20:38 | Kriss |  Kristen Stewart/Bella Swan
Toto je útržek z rozhovoru Kellana pro časopis Seventeen, ve kterém se zaptalki na Kristen.

Seventeen: Skupinka Twilight se zdá být pěkně pevný tým. Tady jsou jména některých kolegů, a chci, abyste mi řekl první slovo, které vás napadne, když ho uslyšíte. Nebojte se říct proč.
Kristen Stewart: "Je to génius. Jsem ohromen! Ve svém oboru je horzně moc inteligentní. Jeprostě skvělá a opravdu, opravdu dobrý přítel."

The Runaways (2010) > Stills

26. april 2011 at 17:45 | Kriss |  Kristen Stewart/Bella Swan
Nová/stará stillska z The Runaways.BD On the Set in Caribbean 22/04/11 (more photos)

26. april 2011 at 17:40 | Kriss |  Kristen Stewart/Bella Swan
Více fotek z natáčení Dawnu, které se konalo v pátek. Fotky jdou lépe vidět, a taky jsou z větší blízky. Minulé najdete zde.
Peter Facinelli Tells EW the Breaking Dawn "Wedding Was Magical"

26. april 2011 at 17:06 | Kristen © |  Zajímavosti

Přináším nový rozhovor od časopisu Entertainment Weekly, který proběhl s Peterem Facinellim o nedávném natáčení Breaking Dawn. Nepřekládala jsem to celé, jen otázky, kde popisoval svatební scénu... Enjoy! :)
EW: Máte cokoliv, co můžete aspoň něco málo prozradit? Slyšeli jsme, že svatební scéna je velkolepá.
PF: "V první řadě, svatební scéna byla oprvavdu krásná. To, jak to bylo všechno vyzdobeno... Odehrává se to na dvoře domu Cullenových a ten prostor využili opravdu dobře. Pro Nás herce to bylo někdy opravdu těžké, protože celou dobu během natáčení neustále pršelo, ale na filmu to není vůbec vidět. Pro nás pršelo a bylo všude bahno, pro film to bude užasná a krásná scéna. Například v prvním díle, Twilight, při baseballové scéně pršelo taky pořád, ale nikdo by to nepoznal."
EW: Jak jste jako mávnutím kouzelného proutku zůstali tak suší?
PF: "Je to velmi obtížné. Vzpomínám si na první den natáčení Twilight, byli jsme uprostřed natáčení a najednou se s mokrými vlasy obrátili na Catherine Hardwicke (režisérka Twilight) a řekli: "Co s tím uděláme Catherine?" a tak ona začala rozdávat baseballové čepice komukoli, u koho jeho vlasy vypadaly příliš mokře. To bylo kouzlo filmu, ten déšť už nikdy víc. Na dešti natáčet je opravdu těžké."
EW: Dejte mi aspoň nějakou scénu, jak ta svatba dooprady vypadá, pro naše nadšence.
PF: "Vypadá to velmi kouzelně. Byla to opravdu lahůdka sledovat Kristen a Roberta, jak se berou. Tato svatba, bylo něco, co se dlouho blížilo. Mě to nezklamalo, když jsme to točili, takže si myslím, že to bude kouzelné. "

Nový Design: Kristen Stewart

26. april 2011 at 17:04 | Kristen © |  Designy Blogu
O designu: Jelikož je už blog jenom o Kristen Stewart, chtělo to samozřejmě nový design a to jenom s ní. Je v takových neurčitých, světlých a lehkých barvách. Menu není hotové, jelikož se budou dělat nové rubriky a rozcestníky, nahoře by měla být animace, to se časem dodělá. Není nic moc, ale na new start to stačí :)

Název: Kristen Stewart
Autor: Kristen ©
Spokojenost: 90%
Vytvořeno v: Photofiltre, GIMP
Náhled:
imagebam.com

Kristen & Robert On LAX 21/04/11

26. april 2011 at 16:27 | Kristen © |  Kristen Stewart/Bella Swan
Nové candids dotky s Kristen a Robertem, když byli vyfoceni na letišti v Los Angeles, LAX. Oba v tmavých barvách, oba černé brýle a bez úsměvu... Jak jinak :D Robert má dobrou kšiltovku :) Dále tam jsou fotky taky z twifans.com, kde jsi všimli na Robertově krku otisku rtů... Posuďte sami ;DMoje Fancluby:
Twilight Czech/Slovak Topsites

Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

Chceš vědět, co bylo dál? Neváhej a pust' se do čtení! TADY!    Copyright © 2009-2010 Source-About-Twilight-Saga.blog.cz | About Blog.cz | About Twilight Saga