Cast About Robert © Kristen

29. april 2011 at 21:56 | Kristen © |  Zajímavosti
USA Weekly. Tak jsem byl venku s některými z obsazení Twilight. A musel jsem se zeptat, jaký je vlastně Pattinson v reálném životě. Kluci se na něj velmi zaměřeli.

"Mám prostě takový sen!" vtipkuje Tangradi. "Představte si Roba v moonwalk (jako MJ) ve vodě s jednou nohou!" Bewley se směje. "Umíte si to představit?"

Pak zvážněl. "Myslím si, že Rob je velmi okouzlující. Často jsem se s ním nestřetávala, ale opravdu dokázal sebe-kritizivat a to velice vtipně. Je plný smíchu, směje se opravdu hodně, až někdy nemá dech."

"Je to takové, že tím baví i všechny kolem sebe." Dodal Bewly, který s ním pracuje i delší dobu. "On se všemi těmi filmy o Twilight, nese na sobě obrovské břemeno a když jsem ho viděl poprvé, byl jako "Ty filmy budou o mně?! To je absurdní. Chci jít domů a hrát hudbu." Dnes je rád, tam kde je. Je to chlap a má na to právo, je velice pohodlný s okolím bez ohledu na to, kdo to je, nebo co to je."

A kde je Rob, je i Kristen Stewart, což je Bella, která hraje Edwardův milostný zájem na obrazovce, a pravděpodobně i mimo obraziovku.

Bewly na Kristen: "Vždycky a vážně vždycky budu obdivovat její přívětivý způsob. Její nemotornost je úžasná!"
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Moje Fancluby:
Twilight Czech/Slovak Topsites

Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

Chceš vědět, co bylo dál? Neváhej a pust' se do čtení! TADY!    Copyright © 2009-2010 Source-About-Twilight-Saga.blog.cz | About Blog.cz | About Twilight Saga